Blog i nie tylko

MyOTS v6 #7 – Kalkulator łowienia i archiwum Świata Peryferyjnego z okazji zakończenia serii

MyOTS v6 #7 – Kalkulator łowienia i archiwum Świata Peryferyjnego z okazji zakończenia serii

Z okazji zakończenia serii MyOTS v6, publikuję kalkulator łowienia oparty o BigInt oraz archiwum Świata Peryferyjnego, którego kopia jest teraz kolejną kategorią w archiwum.blogint.pl

Szczegóły działania kalkulatora oraz jego potencjalnego ograniczenia i przykłady utraty precyzji można znaleźć bezpośrednio na podstronie z ów kalkulatorem.

Jeśli chodzi o zmagazynowane ryby, które można teraz zobaczyć to ich stan od momentu zakończenia serii wynosi: 622 754 ryb w skrzyni #1 oraz 202 000 000 ryb w skrzyni #2. Łącznie 202 622 754 ryb.

Przygotowuję pomału elementy do zapowiadanej już serii Local OTS i w międzyczasie postanowiłem oficjalnie zakończyć poprzednią OTSową serię poprzez ten artykuł, ale jednocześnie uznałem, że wypada ów serię bardziej uroczyście zakończyć, stąd jednoczesna publikacja zapowiadanego kalkulatora oraz możliwość przejrzenia skrzynek z rybami.

Linki:
Kalkulator fishing (BigInt)

Archiwalny Świat Peryferyjny MyOTS v6

Publikacja: 15.10.2022
Autor: Danys (Ynfi)

Seria bazuje na dawnych elementach gry Tibia (wersja 7.6) oraz na wielu moich modyfikacjach głównie około-gameplayowych i fabularnych.
Oficjalna gra najnowszej wersji bez modyfikacji: Tibia .